top of page

LEKTOŘI

 

Mgr. Dagmar Tichá

zkušená lektorka s praxí více než 20 let. Vystudovala obor učitelství anglického jazyka na Pedagogické fakultě UK, Všeobecná státní jazyková zkouška z Aj a mezinárodní zkoušky FCE a Certificate of Proficiency in English, kurs Bringing literature to English lessons (Velvyslanectví USA a ClassActs).

Je zakladatelkou jazykové školy English Line, kde již několik let vede oblíbené kurzy angličtiny pro děti v MŠ Letohradská, MŠ Nad Štolou, RC Letná, ZŠ Pod Marjánkou, ZŠ Hovorčovická a vyučuje dospělé v malých skupinkách.

Žije v Praze, má dvě děti.

 

Kontakt: Dagmar Tichá, tel. 775 040 872, englishline@volny.cz

 

 

Mgr. Veronika Kirschnerová
Zkušená lektorka angličtiny pro děti i dospělé. Vystudovala FFUK v Praze (obory angličtina, čeština, pedagogika pro učitele) a Cambridge Proficiency Course na The Reading College of Technology (UK). Absolovala také kurs Bringing literature to English lessons (pořádaný Velvyslanectvím USA a ClassActs). Momentálně angličtinu vyučuje soukromě (dospělé i děti). Na ZŠ Londýnská iniciovala a vede projekt "Angličtina zábavně pro malé školáky". Angličtinu pro dospělé učí například v KC Kruh.

Její motto: It's fun to learn English!
Žije v Praze, má tři děti. 
 

Kontakt: Veronika Kirschnerová, tel. 602 969 754, veronika@kirschner.cx

bottom of page